Student a věda - sekce Lingvistika

Wednesday 29 January 2020 08:00 AM

to

Friday 27 March 2020 11:00 PM

Fakultní kolo soutěže se prozatím odkládá na blíže neurčený termín.

V rámci studentské soutěžní konference Student a věda mají studentky a studenti bakalářských či navazujících magisterských programů možnost prezentovat své jazykovědně orientované příspěvky. Prezentace je vždy v délce 15 minut + diskuze, příspěvky hodnotí odborná porota sestávající ze všech filologicky orientovaných ústavů (jmenovitě Ústav anglistiky, Ústav bohemistiky, Ústav česko-německých areálových studií a germanistiky a Ústav romanistiky).

Porota následně rozhodne o prvních třech místech, která jsou nejenom finančně ohodnocena, ale zároveň znamenají účast studentky/studenta na celostátním kole soutěže v polovině května 2020 v Olomouci.

Mezi hodnocená odborná kritéria patří např. písemná verze příspěvku, prezentace v Powerpointu, řečnické dovednosti či schopnosti reagovat na dotazy poroty.

Přihlášky je možné podávat do 27. 3. 2020, k rukám dr. Martina Janečky z Ústavu bohemistiky (mjanecka@ff.jcu.cz).

Více informací naleznete v pozvánce ➡️

Add event to calendar
iCal