Master of Arts (M.A.) – Britská studia (British Studies) – VÝZVA K PODÁVÁNÍ ŽÁDOSTÍ

Nabídka bezplatného studia na Humboldtové univerzitě v Berlíně.

Studium je určeno pro absolventy/absolventky vysokých škol všech oborů s velmi dobrými znalostmi anglického jazyka. Studium začíná zimním semestrem 2020 (od října 2020) a zahrnuje semináře z oblasti britského práva, hospodářství, politologie, dějin, literatury a kultury. Interdisciplinární studium zahrnuje tříměsíční povinnou praxi ve Velké Británii nebo Irsku, sepsání závěrečné práce, projektové semináře a rozmanité činnosti ve spolupráci s mezinárodními vědci a studujícími. Všechny semináře jsou v anglickém jazyce. Studium je bezplatné.

Termín pro podání žádosti: 30. 4. 2020

Formulář pro zájemce a další informace ke studiu naleznete na webové stránce: https://www.gbz.hu-berlin.de/ma-british-studies

Případně se můžou zájemci obrátit přímo na:

Großbritannien-Zentrum / Centre for British Studies

Humboldt-Universität zu Berlin